תלמה בריל - כירולוגיה קצת על עצמי – מגיל צעיר ביותר התבוננתי בידיים. אני זוכרת את ידיהם של כמה ממורי שאת שמותיהם מזמן שכחתי. כשפגשתי את הקריאה בכף היד, לאחר שנים של עבודה במערכת החינוך, הייתה ההתחברות שלי אליה עזה ומיידית. ראיתי בה כלי מדויק וצלול, ביטוי נקי של התודעה האנושית, בעל פוטנציאל נפלא להקלת סבל ולהתפתחות אישית.

לומדת כירולוגיה משנת 1981 ועוסקת בה קרוב ל30 שנה. בוגרת האוניברסיטה העברית בירושלים, השלמתי תעודת הוראה ולימדתי שנים במסגרות על- יסודיות. הרקע שלי הוא חינוך, מדעי ההתנהגות, פסיכולוגיה (ובפרט פסיכולוגיה יונגיאנית), ולימודים שונים בנושאים של קשר גוף-נפש ופיתוח התודעה.

בצעתי שני מחקרים מדעיים על ידיהם של חולי נפש במסגרת בית החולים "אברבנאל". הראשון פורסם בכתב עת פסיכיאטרי.(Israel Journal of Psychiatry, 1999) בצעתי מחקר מדעי נוסף על ידיהם של אנשים ונשים מהמגזר החרדי.

המחקרים מופיעים במלואם בספרי "כף היד כראי הנפש, כירולוגיה אבחונית ויישומית", שתורגם לאנגלית וניתן לרכישה באמזון.

מקבלת אנשים לייעוץ פרטני ועובדת בשיתוף פעולה עם מטפלים ופסיכותרפיסטים. הפגישה נמשכת בין שעתיים לשלוש שעות.

מעבירה סדנאות למטפלים בנושא "זיהוי חרדות, נטייה אובדנית ונטייה דיכאונית המבוסס על מחקרים כירולוגיים מדעיים". הועברו סדנאות כאלה במסגרת כנסים של הסתדרות הפסיכולוגים החינוכיים ובמסגרת האגודה הישראלית לטיפול במשפחה.

אינטרנט לעסקים :אתרי וורדפרס
עיצוב האתר:בטי ששון