מאמרים

 קריאה בכף היד לקראת פרישה

אבחון כירולוגי (קריאה בכף היד ) הוא רב ערך בכל שלב בחיי אדם, כיוון שהוא חושף יכולות ומצביע על כוונים שהאדם אולי לא היה ער אליהם, בגלל חינוך, אילוצי חיים, נסיבות,  ועוד כהנה וכהנה.

אך בנקודות צומת של החיים ערכו רב מתמיד. נקודת צומת היא שלב בזמן בחיי אדם בו הוא/היא חש/ה כי תחנה בחייה/ו מתקרבתלסיומה. הדברים אינם מספקים כשהיו, או מיצו את עצמם, או בלתי נסבלים מסיבות כאלה ואחרות. מחשבות על שינוי קרוב חוזרות ועולות, ואיתן סימני שאלה: האם לעזוב? האם לשנות? באיזה כיוון? באיזו מידה? האם הכוון שהלכתי בו עד עתה היה מוטעה מבחינתי?

האבחון הכירולוגי שואב את המידע מכפות ידיו של האדם עצמו, משום שהן השתקפות חיה של המוח שלו, התודעה שלו. על כן אבחון כזה עשוי לעזור ולפתוח ערוצי הבנה ומחשבה חדשים בזמנים כאלה בחייו של האדם,  ולספק תשובות, לעתים מפתיעות.

נקודת צומת כזו יכולה להתרחש במהלך שנות העבודה, כשמתבקשת תפנית בחיי הקריירה של האדם.

נקודת צומת אחרת וחשובה אף יותר היא התקופה שלפני הפרישה לגמלאות. כאן מתעוררות גם שאלות נוספות. ייתכן שהייתם מעורבים ומסופקיםבתחום העיסוק שלכם ואתם תוהים איך להמשיך ולתרום באותו שדה או בדומה לו. אך ייתכן גם שתמיד חשתם שיש לכם יכולות נוספות שלא באו לידי ביטוי מספיק והתקופה שלאחר הפרישה היא ההזדמנות שלכם לחוות אותן ולפתחן. אנשים רבים שמילאו את מטלות חייהם לאורך שנים ארוכות אפילו אינם מודעים לכך שיש להם יכולות אחרות.

זה הזמן לומר לעצמך: זה הזמן שלי. הגיעה השעה שאדע טוב יותר, עמוק יותר, מיהו האדם  המככב במערכת היחסים החשובה ביותר בחיי, שאיתו תמיד אני נמצא: אני עצמי.

Speak Your Mind

*

אינטרנט לעסקים :אתרי וורדפרס
עיצוב האתר:בטי ששון